• شماره تماس : 03136243876

آزمونهای ماک تست IELTS رویش آزمونهایی هستند که شرایط یک آزمون واقعی IELTS را شبیه سازی میکند و با هزینه ای بسیار اندک برای متقاضیان قابل اجرا می باشد. تمامی متقاضیان کلاسها و حتی متقاضیانی که در دوره ها شرکت نکرده اند میتوانند در این آزمونهای  ماک آموزشگاه شرکت کنند.

ثبت نام و رزرو آزمون

آزمون‌های ماک بصورت مستقل هر دو ماه یکبار برگزار می‌شود ولی کسانیکه در دوره‌های IELTS Path  شرکت می‌کنند در پایان هر ترم یک آزمون ماک خواهند داد.

قبل از رزرو و شرکت در آزمون به نکات زیر توجه فرمایید:

• لطفا 15 دقیقه قبل از شروع امتحان در محل رویش حاضر باشید. آزمون راس ساعت 10 صبح با آزمون لیسنینگ شروع می شود. پس از شروع آزمون لیسنینگ بمنظور جلوگیری از اختلال درآزمون به هیچ عنوان داوطلبین امکان حضور در جلسه تا پایان آزمون لیسنینگ را ندارند.

• دقت کنید که مخزن آزمونهای ماک تست رویش صرفا دو نسخه آزمون دارد که هر ماه تکرار می‌شوند.

• مداد نرم ، پاک کن و در صورت نیاز مدادتراش شخصی همراه داشته باشید.

• در زمان برگزاری امتحان تلفن همراه خود را خاموش کنید.

• شماره داوطلبی کلیه داوطلبین به همراه شماره صندلی آنها در روز امتحان در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت.

• نتایج امتحان ،تا 6 روز پس از تاریخ برگزاری امتحان از طریق همین کانال در اختیار شما قرار خواهد گرفت. دقت کنید که شماره داوطلبی شما مبنای اعلام نتیجه های آزمون خواهد بود.

• زمان برگزاری آزمون مصاحبه تا قبل از جلسه آزمون از طریق همین کانال اطلاع رسانی به اطلاع شما خواهد رسید. در صورت درخواست تغییر ساعت مصاحبه داوطلبین می توانند بر اساس ساعات اعلام شده داوطلبین دیگر با داوطلبین دیگر ساعت مصاحبه را جابجا کنند.

• در صورت غیبت شما در آزمون در تاریخ و ساعت مقرر شما دیگر قادر به شرکت در آن آزمون در تاریخهای دیگر نخواهید بود و برای شرکت مجدد در هما ن آزمون باید شهریه آزمون را پرداخت کنید. در صورت بروز مشکل جدی که منجر به عدم حضور شما در جلسه آزمون میشود, تنها در صورتی که تا سه شنبه قبل از آزمون ساعت 7 عصر تلفنی به موسسه رویش اطلاع دهید, پذیرفته میشود و اجازه شرکت در آزمون جبرانی به شما داده میشود.

• هدف از این آزمونها نشان دادن نقاط ضعف و قوت شمامی باشد. با دریافت بازخورد از نتایج آزمون در صدد تقویت نقاط ضعف خود برآیید.

ثبت نام  و جستجو دوره ها

کاربر گرامی جهت اطلاع از تقویم دوره‌ها و جدول هزینه‌ها به قسمت دانلود تقویم و هزینه مراجعه فرمایید. در صورت اطلاع از نمرات و ورود به صفحه هنرآموز یا اساتید به قسمت اتوماسیون اداری مراجعه فرمایید. برای سرچ و انتخاب دوره و کلاس و اطلاعات جهت ثبت نام به قسمت جست و جوی دوره‌ها مراجعه نمایید.

جست و جوی دوره ها

تقویم دوره ها

ثبت نام دوره ها

بلاگ اتاق زبان

اتاق زبان رویش مهر را اینجا دنبال کنید

تماس بگیرید

031-36243876

ایمیل

info@rooyesh.com

© کلیه حقوق برای رویش مهر محفوظ است. طراحی توسط شاینا