• شماره های تماس : 03136269318 - 03136269317

دوره ی فریدیسکاشن دوره ایست برای افرادی که زمان زیادی را صرف یادگیری زبان انگلیسی کرده اند و نمیخواهند این توانای درآنها تحلیل رود. با شرکت در این دوره فرد دو ساعت در هفته ملزم به مطالعه انگلیسی در خانه بوده و در یک جلسه در هفته در گروهی شرکت می کند و با بحث انگلیسی درآن جلسه به استفاده و تقویت انگلیسی خود می پردازد.در بخشی از کلاس فرد باید در مقابل دیگران برای 15 دقیقه به ارائه انگلیسی مقاله ای که مورد علاقه خود است بپردازد.هدف این کار فراهم اوردن شرایطی برای افراد است تا بتوانند در محیطهای اکادمیک به ارائه انگلیسی مقالات انگلیسی بپردازند.
دوره فری دیسکاشن رویش دوره ای است بی پایان که در چندین توتوریال (tutorial ) ارائه می شود .هر توتوریال شامل ده جلسه می باشد که اعضای دایم آن توتوریال ده نفر می باشند. روال کار به این صورت است که هر هفته یک نفر بسته به علاقه خود پیرامون موضوعی اجتماعی و علمی تحقیق می کند و مقاله ای انگلیسی تا 1000 کلمه از منابع معتبر انگلیسی جمع آوری می کند و پس از مطالعه مقاله 8 تا 10 سوال پیرامون موضوع مقاله و از داخل مقاله طراحی می کند. سپس مقاله و سوالات طراحی شده را متناسب با فرمت استاندارد مقالات گروه به ایمیل گروه می فرستد. مدرس دوره پس از بررسی مقاله از نقطه نظرموضوع، محتوا وسطح انگلیسی مقاله را پذیرفته و برای همه اعضای کلوپ یک هفته قبل از تشکیل کلاس ارسال می کند. دیگر اعضای گروه حد اقل یک هفته قبل از تشکیل کلاس فرصت دارند تا مقاله را خوب مطالعه کنند و پیرامون موضوع مقاله و سوالات طراحی شده فکر کنند و یا نظرات خود را نت برداری کنند. روز جلسه کلاس فردی که مقاله را آماده کرده است حد اکثر پانزده دقیقه فرصت دارد در مورد آن مقاله سخنرانی کند. پس از این قسمت دیگر نه عضو اصلی گروه 75 دقیقه به بحث پیرامون سوالات مقاله می پردازند.

با ارسال یک ایمیل خالی به آدرس ایمیل زیر به کلوپ چند صد نفری فریدیسکاشن رویش بپیوندید:
ai.freediscussions@gmail.com

با ارسال یک ایمیل خالی به کلوپ چند صد نفری فریدیسکاشن رویش بپیوندید:

ثبت نام  و جستجو دوره ها

کاربر گرامی جهت اطلاع از تقویم دوره ها و جدول هزینه ها به قسمت دانلود تقویم و هزینه مراجعه فرمایید. در صورت اطلاع از نمرات و ورود به صفحه هنرآموز یا اساتید به قسمت اتوماسیون اداری مراجعه فرمایید. برای سرچ و انتخاب دوره و کلاس و اطلاعات جهت ثبت نام به قسمت جست و جوی دوره ها مراجعه نمایید.

جست و جوی دوره ها

تقویم دوره ها

ثبت نام دوره ها

بلاگ اتاق زبان

اتاق زبان رویش مهر را اینجا دنبال کنید

تماس بگیرید

031-36269317

ایمیل

info@rooyesh.com

© کلیه حقوق برای رویش مهر محفوظ است. طراحی توسط شاینا