• شماره های تماس : 03136269318 - 03136269317

اتاق دوره های پیشرفته زبان انگلیسی موسسه رویش مهر مجموعه ای است از دوره های متنوع که هدف از آنها آماده کردن متقاضیان برای سطوح پیشرفته زبان انگلیسی و آزمونهای بین المللی است. متقاضی دوره ها ی این اتاق قبل از شرکت در دوره ها در جلسه مشاوره و تعیین سطح دوره که توسط مدیراتاق آقای برقی برگزار می شود شرکت می کند.
متقاضی پس از مراجعه به مسولین پذیرش درصورت نیاز به تعیین سطح کتابچه تعیین سطح آکسفورد (OPT) را به همراه پاسخنامه از مسولین دفتر دریافت می کند و برا ی حداکثر 20 دقیقه آزمون تعیین سطح را جواب داده و سپس برای تعیین سطح شفاهی و مشاوره حضوری با آقای برقی به ایشان مراجعه می کند.

ساعات تعیین سطح و مشاوره

متقاضی دوره های اتاق پیشرفته زبان انگلیسی موسسه برای انجام تست کتبی آکسفورد (OPT) در تمامی روزهای هفته در ساعات اداری می تواند به موسسه مراجعه و اقدام به انجام تست کتبی تعیین سطح کند ولی برای مشاوره و تعیین سطح شفاهی با آقای برقی با در دست داشتن پاسخنامه آزمون (OPT) کتبی صرفا روزهای شنبه ، دوشنبه و پنجشنبه از ساعت 11:30 تا  14:30 به ایشان مراجعه می کند.

پس از شرکت در جلسه حضوری با مسئول اتاق و تعیین سطح شفاهی با ایشان، نتیجه آزمون(OPT)  و آزمون شفاهی سطح تخمینی زبانی فرد و دوره‌ی مناسب برای ایشان را بصورت زیر نشان می‌دهد.

cataloge-language-ielts-consultation

راهنمای جدول

در جدول بالا ستون اول از سمت راست نمرهOPT  ، ستون دوم سطح زبانی فرد بر اساس مدارک سطح سنجی دانشگاه کمبریج، ستون سوم دوره‌های آمادگی آیلتس موسسه رویش، ستون چهارم نمره تقریبی آیلتس فرد براساس نمرهOPT  و ستون آخرهم سطح زبانی فرد را نشان می‌دهند.

فلوچارت دوره های اتاق پیشرفته زبان انگلیسی

felochart-cataloge-language-ielts-consultation

از آنجایی که متقاضیان آزمون های آیلتس به نمرات مختلف آیلتس نیاز دارند بر اساس فلوچارت بالا امکان ورود به دور های آیلتس بعد از اتمام هر یک از دوره های پری آیلتس وجود دارد.ورودی هر یک از متقاضیان دوره ی آمادگی آیلتس و نمره قابل انتظار آنها به صورت زیر مشخص میشود:

cataloge-language-ielts-consultation2

دریافت وقت مشاوره و تعیین سطح

ثبت نام  و جستجو دوره ها

کاربر گرامی جهت اطلاع از تقویم دوره ها و جدول هزینه ها به قسمت دانلود تقویم و هزینه مراجعه فرمایید. در صورت اطلاع از نمرات و ورود به صفحه هنرآموز یا اساتید به قسمت اتوماسیون اداری مراجعه فرمایید. برای سرچ و انتخاب دوره و کلاس و اطلاعات جهت ثبت نام به قسمت جست و جوی دوره ها مراجعه نمایید.

جست و جوی دوره ها

تقویم دوره ها

ثبت نام دوره ها

بلاگ اتاق زبان

اتاق زبان رویش مهر را اینجا دنبال کنید

تماس بگیرید

031-36269317

ایمیل

info@rooyesh.com

© کلیه حقوق برای رویش مهر محفوظ است. طراحی توسط شاینا