• شماره های تماس : 03136269318 - 03136269317

آرش اخوت

آرش اخوت

آرش اخوت 150 150 رویش مهر و اندیشه

rooyeshmehr-ravishahr-arashokhovat

متولد ۱۳۵۰. اصفهان مدرک دانشگاهی ندارم. کارِ معماری و طراحی شهری را از سال ۱۳۶۹ در شرکت مهندسان مشاور پلشیر آغاز کردم با علاقه‌ی تمام. ۱۳۷۸ از پلشیر بیرون آمدم.
از اوایل دهه‌ی ۸۰ در شرکت مهندسی روشنایی شید به مقوله‌ی نورپردازی و روشناییِ شهری و معماری پرداختم. این همکاری هم‌چنان ادامه دارد. هم‌زمان از ۱۳۸۵ در مهندسان مشاور طرح و توسعه‌ی دلتا در زمینه‌ی معماری و حیطه‌های وابسته مشغول‌ام. Yes شهر، به‌عنوان یک مقوله، به‌خصوص از اوایلِ دهه‌ی ۸۰ از اصلی‌ترین مشغله‌های فکر و کارم بوده است و به شکل‌های مختلف به آن پرداخته‌ام. علاوه‌بر برخی فعالیت‌های ژورنالیستی مرتبط با این مقوله (در مجله‌هایی چون «دانش‌نما»، «شهر»، «معمار»، «ما»، «جهان کتاب» و هفته‌نامه‌ی «همشهری»)، اولین پروژه‌ای که در زمینه‌ی نوعی مطالعاتِ شهری آغاز کردم، جمع‌آوری مجموعه‌ی «خاطرات شهر» بود که به‌صورت مسلسل در حدود ۱۳ شماره در مجله‌ی «دانش نما» منتشر شده است.

هم‌زمان، همکاری با موسسه‌ی رویش در مقوله‌های مرتبط با شهر، از آغاز تاسیسِ این موسسه در اواخر دهه‌ی ۷۰ تاکنون به‌صورت مستمر ادامه داشته است. همکاری با این موسسه در زمینه‌ی مقوله‌ی «شهر»، با برنامه‌ریزیِ بیش از ۱۰ سال اصفهان‌گردی آغاز شد و در چند سالِ اخیر با پروژه‌های دیگری در این موسسه ادامه دارد؛ پروژه‌هایی چون: «گفتارهای اصفهان»، «راوی: شهر» و «خواندن اصفهانِ معاصر»

تماس بگیرید

031-36269317

ایمیل

info@rooyesh.com

© کلیه حقوق برای رویش مهر محفوظ است. طراحی توسط شاینا